Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Gery1987 #19680 üzenetére

    Nálam egy Moto Razr Maxx van használatban, gyári JB 4.1.2 és a gyári névjegykezelőben nincs lehetőség olyan beállításra, hogy a névjegyek között ne mutassa azokat a névjegyeket, melyekhez nincs telefonszám.

    Eddig nem is volt gondom ezzel (mivel nem került korábban szinkronizálásra gg címtárba a telón lévő jegyzék), de volt egy kis kanyarom másik telefonnal (éppenséggel lollipop-ra), amikor is az átköltözéskor némi problémába ütköztem névjegy átvitel téren is (ekkor szinkronizáltam fel a razr-en lévő névjegyeket) és keveredett a címtárban lévőekkel.

    Lollipop-on tapasztaltam, hogy ki lehet kapcsoltatni a névjegyek megjelenítésnél a telefonszámot nem tartalmazó elemeket.

    PC-n a gg címtárnál szvsz ha nem látsz a névjegynél telefonszámot, akkor annál nincs telefonszám megadva

    pl.

    katt a képre a nagyobb mérethez, vagy jobbklikk és megnyitás új lapon/fülön

    Jól látható a címtárban, melyik névjegynél nincs telefonszám. A jobboldali hárompöttyön kattintva lesz lehetőség címtárból eltávolítani avagy törölni az adott elemet. Illetőleg itt jelenik meg mellette a szerkesztésre lehetőséget adó ceruza és csillagozásra lehetőséget adó ikon is

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák