Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    hi! :))

    ide jöttem pár kérdéssel, mert ahogy nézem, aggleány eltűnte magát, és a telefonom, (galaxy s advance), topicját sem akarom a végtelenségig teleszemetelni.

    éppen aktuális kérdéseim:

    a készenéti képernyőn próbálom a legszükségesebbeket kitenni. (mint ugye sokan...)
    beállítás módja: üres terület hosszan nyom, és lista. (vagy ugye menü/hozzáad) de nem találom azt, ami nekem kéne.
    én ki szeretnék tenni egy kisegítő lehetőségek / segédfényt. legalább a kisegítő lehetőségek ikonját.
    és egy sd kártyán lévő almappának az indítóikonját.
    ezt sem az "asztal" irányából, sem az alkalmazás ill. mappa irányából nem tudom megtenni. tudom, ez még mindig egy olyan "win"-es gondolkodásmód, de megszoktam, hogy bármire mutató parancsikont tudok létrehozni.
    tehát ebben a konkrét 2 esetben tudok mit csinálni?

    és közben még 1:
    sokat csatlakoztatom az usb kábelt. kéne egy ugyanilyen dirket ikon a őképernyőre a beállítások/ vezeték nélküli és hálózati / usb beállítások gyors elréséhez is.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák