Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz Makifeju #4900 üzenetére

    Szia! Én még hasonló esetről sem hallottam! De ezek nem maguknak "szerzik be" a telót. Simán eladják. Jobb ha tudod azt is, hogy csak azokat a lopott telóknak az IMEI számát tiltják globálisan amelyik nem lett még kifizetve. Talán kivétel ha bűncselekményben használták a telót!Te csak annál a szolgáltatónál tilthatod ezt ahol az előfizetéses számod és "függő" telefonod van.
    Ha bemész egy másik szolgáltatóhoz, hogy a telódanak az IMEI számát szeretnéd blokkoltatni akkor vagy simán elhajtanak,vagy ha ismerős vagy elbeszélgetnek bájosan. Nekem eddig egy telónál működött az egy telenyomoros teló volt és függő samu! DE a tiltás is csak időszakos már nem tudom mennyi ideig volt "ingyé" utána fizetni kellet volna ha tovább akarom fenntartani a tiltást. A "függő" telókat védik a BL zárással aminek a nyitó kódját csak a szolgáltatótól lehet beszerezni. Na az ilyen telók kerülnek kapásból az alkatrész listára.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák