Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Tisztel Uraim!
    Kérdés talán valaki tud benne segíteni! A Honor 6 telót próbálom reménytelenül rootolni.
    Nincs gond a telóval csak egy időzített ki-be kapcsolást szeretnék rajta futtatni. A bekapcsolással semmi
    gond mert az ébresztéssel együtt be is kapcsol! DE a kikapcsolást csak root joggal működne.
    Mindent megcsináltam ami a root-hoz kell van recovery is de sem a v-root sem a mellékelt valami kínai
    "S" jelű program nem csinálja meg. Van rendes kapcsolat a telefon és a gép között a recovery is a pc-ről csúszott fel. De nem hajlandó root jogot adni :((( Mindent lefuttattam vagy x10 de mindig marad az "x" a root
    előtt. Próbáltam belűről az androidos vroot az azt írja ki, kész és megcsinálta aztán még sincs jogom :(((
    Lehet az is gond, hogy a telefon indulása után szinte azonnal, a netre csatlakozáskor frissítést töltött le és telepítette is! Így az a leírás amit találtam csak az alap ROM-hoz jó?
    Ha esetleg valakinek ötlete lenne megköszönném!

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák