Új hozzászólás Aktív témák

  • magmakocka

    aktív tag

    LOGOUT blog

    Sziasztok!
    Nos a segítségeteket kérném.
    Szeretnék erre a gyöngyre egy custom romot felrakni, de erre semmis sincsen.
    Márka:Swees X506-3G
    MTK6572,Dual SIM,
    Android: 4.2.2 (Jelly Bean)
    Proci: 2x1.3Ghz
    Ram: 512MB (466MB)
    GPU: Mali 400 MP
    Root és Touch Carliv Recovery van rajta.
    Rom-ot sehol sem találtam.
    Egyre kezd lassúlni és dühös vagyok, hogy a 466MB Ram-ból csak 50-90MB szabad.
    (Samsung Galaxy Mini 2 Jelly Bean Custom romon 150~200MB szabad ram volt a 466MB-ból)
    Semmit sem találtam erre a telefonra.
    Valahogyan a ti segítségetekhez megpróbálunk valami romot összedobni?
    Ha portolni kell akkor megcsinálom. Nagyon kérlek segítsetek nekem.
    De az a fura, hogy még a "swees"-nek sincsen gyártói oldala.
    Valamilyen módon lehet mondjuk mtk6572-es custom rom-ból valahogy portolni hogy a telefon megfelelően működjön rajta minden? Gondolom sok időt vesz igénybe, de nem bánom, úgyis itt a hétvége. Mellesleg, ha kell valami infó még a telefonról akkor azt leírom. Swap Ram-mal futnak a játékok, mivel mint mondtam, piszok lassú a telefon, 50MB-Ram-ot eszik most is egy csomó rendszeralkalmazás. Csak akkor van 100-150MB ha újratelepítem a telefont. De ha már elindítok egy játékot és egy picit befagy akkor meg szinte akadozik mint az állat, de ha egy picit megütögetem a szélét, akkor meg továbbugrik. Volt olyan custom mtk6572-es rom ami 100%-fel ment csak nem ment a kamera. Valamint google szórakozott velem egy bonyodalmas telepítési hibával... :))
    Tudom hogy egy híresebb telefonnak van saját custom romja. Láttam olyan videót hogy portolt volt a rom arra a telefonra és minden rendesen ment rajta. Gondolok pl:wifi,bluetooth,gps,kamera,rádió stb..
    Várom a válaszaitokat!
    Üdv!

    OFF: Tudom, hogy azt fogjátok mondani, hogy nem lehet..

    [ Szerkesztve ]

    - Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

Új hozzászólás Aktív témák