Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dhgm

    tag

    válasz hunaqua #19798 üzenetére

    Singposttal rendeltem a kinai ujév kellős közepén rendeltem a jiayumobileshop-tól a g2H-t vagy + kinek, hogy jobb. 3 nap alatt (feladástól számítva kis hazánkba érkezett. A vám és a posta 2 nap volt, melyre jött a kétnapos hétvége. Ha figyelem a posta honlapját már szombaton a kezemben a telo, igy csak hétfőn kaptam meg. Ha nem számolom a kinai rendeléstől számított 5 napo postára adását a telefon 6 napon belül a kezemben volt. Nem hiányzott sem a kijelzője sem a gps csipet nem hagyták ki belőle .Minden ugy működik rajta mintha itthon vásárolnád meg nagyságrendekkel nagyobb összegért a fele tudású készüléket. Összeszerelése teljesen rendben nem rosszabb mint egy sony. Root a fórumon leírtak alapján megtörtént. teljesen rendben van. gps-t nem kellett hangolni, szabad téren 10 sec 5 hold. Tanítani kellene. Találtam a needromon lenovo romot a gépre, kártyáról telepíthetőt, csak nem merek hozáfogni. Ezzel sincs baj. De az azt mondák optimalizált (hogy mire). Úgyhogy csak bátran a rendelésekkel. :C :C

    Csak még annyit, hogy érdemes kicsit utánaolvasni a telefonoknak és gyártójuknak. Az sem mindegy mennyit adtak el belőle A g2+ nem a legújabb telo de duál procival és 1 g rammal bőven megállja a helyét. Kinában az egyik legkeresettebb és legtöbbet adták el belőle. Nem utolsó sorban igen sok főzött rom van hozzá probéma esetére.

    [ Szerkesztve ]

    1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

Új hozzászólás Aktív témák