Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz kolosanyi #68916 üzenetére

    Lenovo-s témakörben nem lesz hiány, emiatt én azt javaslom, de pl Jiayu-hoz is találsz nemzetközi szinten dolgokat.

    P780-as nem véletlen annyi, robosztus készülék, a Lenovo-nak illet volna frissíteni a vasat alatta, habár az S860 nem titkoltan ezt a célt szolgálja. P780 járt nálam, a húbammeg kategória, üveg-fém, ilyet még a golflabda S5 se tud ;]

    S660-ról érdeklődtem több webshopban, azt mondják fém a hátlapja, 3000-es aksi pont ideális, a szoftveres okosítások pedig szerintem ezt is elérik, mint ahogy az S650-re is már van 4.4.2-es / én most ezt tettem fel, pár bug ellenére használható is /

    S650-ben már duzzad a topic, van egy csomó ROM, könnyen lehet okosítani, pár fórumtárs foglalkozik a VibeROM magyarításával is / mivel 80%-ban magyar, a maradék részeket elkezdte kort01 fórumtárs fordítani. De hunaqua kollega is sok segítséget nyújt :R

    ömmm, S860, na ő még egy brutál minőség lehet , nem titkoltan ő még kiszemelt a részemről, és lehet le is csapok rá

    Ja pandán tojás akció van :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

Új hozzászólás Aktív témák