Új hozzászólás Aktív témák

  • indigo

    aktív tag

    Sziasztok!

    Már jó ideje szemezgettem a duál SIM-es mobilokkal, mert két telefont hordok magammal (céges és privát). Rá is akadtam a Fastcardtech oldalára. Na, itt aztán van kánaán :DD Szerintem mindenki találna magának megfelelő telefont. A barátnőmmel a következő telefonokat rendeltük: s820 nekem és A9000 a barátnőmnek. Január 27-én hajnalban rendeltük, mivel ingyen volt a posta (200$ felett) kértünk rá biztosítást, ami csak 2-3%-a a teljes összegnek, szóval nem dobta meg nagyon. Viszont 300$ felett már nem használhattuk a PayPal-t, így banki átutalást választottunk. 1 hét alatt ért oda a pénz. Küldtek egy megerősítő e-mailt, amiben rákérdeztek az utalásunkra. Február 5-én adták fel a csomagot, a tracking number-t is feltüntették, amit persze nem talál a hong kongi posta :)
    Szóval már nagyon várjuk.
    Nekem a döntésemben a telefon kinézete, a processzor és a magyar nyelv segített. Sajnos kevés telefon rendelkezik magyar nyelvvel. Bár nem tudom, hogy mennyire lehet magyarosítani.
    Lehet, írok majd egy kisebb összefoglalót, ha megérkeznek a telók. Főleg, hogy egy kis dodóval is jutalmazzák. :D

Új hozzászólás Aktív témák