Új hozzászólás Aktív témák

  • Biqci

    aktív tag

    Sziasztok!

    Eljött az idő, amikor úgy érzem nekem is szükségem lenne egy két sim-es telefonra. Nincsenek nagy igényeim, nem várok a legújabb csúcsmodelre, csak egy olyan készülékre, amivel az egyik kártyával telefonálni a másikkal netezni tudok.
    Itt jönne az első kérdésem: gondolom az nem gond, hogy az egyik kártya csak mobilnet-képes, a másik a telefonálós?
    Találtam egy telót, ami árban és tulajdonságaiban is megfelelne. Ez a Zopo ZP100, ami 135$ körül kapható. Ahogy olvasom a fórumot, a Zopo supportja is elég jó. Elég régi, de veri szeintem a mostani Defy-met, amit már le szeretnék cserélni. Mi erről a készülékről a véleményetek, érdemes ebben gondolkodni?
    Mivel még nem volt ilyen(kínai, a világ túlsó végéről rendelt, két sim-es) telóm, mire érdemes figyelni?
    Látom, hogy a Zoposhopban is van, de plusz 45$ a szállítás, míg a minideal ingyen szállít. Melyik a jobb megoldás?

    Előre is köszi!

    "For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

Új hozzászólás Aktív témák