Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauddip

    aktív tag

    Sziasztok,
    E-book olvasó vásárlás előtt állok, pontosabban május végén venném meg barátnőm születésnapjára, és igazából nagyon látni se láttam még senkinél ilyet, mert nem foglalkoztatott a téma, tehát kb semmit nem értek hozzá. :)
    Mivel érintő kijelzős androidos telefonom van, arra alapozom a tudásom, és annál tudom, h különböző programokat kell hozzá felrakni, h ha meg akarok nyitni különböző formátumú fájlokat...
    Ezt azért írom le, mert nem tudom, h ennél is hasonlóképp kell, vagy alapból ami fent van rajta azt tudja, és nem bővíthető a "tudása"?
    Az ár amit megcéloztam az olyan 20eFt körüli összeg.
    Az első, amit kinéztem az ez lenne: Prestigio Nobile PER3574B(14.895 Ft)
    A második pedig ez: Prestigio MultiPad 7.0 Prime PMP3270B(20800Ft) és ez Prestigio MultiPad 7.0 Prime+ PMP3470B (21245Ft).

    De ajánlhattok mást is, ami szerintetek jó, és megéri... :)
    A kritérium leginkább az ár, ennél többet nem szeretnék rá költeni, mert ahogy nézem, nem tudnak semmivel se többet, mint a 3 éves telefonom :) , a másik pedig, h szeretnék akkor már színeset venni, ha lehetséges.
    Az egyik nagyobb oldalon néztem az e-bookokat, és a legtöbb/legelterjedtebb fájlformátumok ezek: prc,pdf,mobi,doc,rtf,epub. Az lenne a legjobb, ha ezeket karakterhibák nélkül tudná kezelni. Ahogy néztem, ezek már lejátszana avi fájlokat is, szóval nem lenne az se baj, h ha pl utazás közben filmet is lehetne rajta nézni szaggatás nélkül, persze nem ilyen fullHD minőségre gondolok, elég egy sima xvid is. :)

    Szerk.: Esetleg ha ebben az árkategóriában még lehetséges és belefér, akkor Wifi is lehetne benne! :)

    Előre is köszönöm a válaszokat! :R ;)
    Üdv

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

  • Mauddip

    aktív tag

    válasz tjb007 #35019 üzenetére

    Onnan küldtek ide! :)
    Igazából olyan kisméretű táblagépet keresek, ami mindenféle általam említett fájltípussal megbirkózik, és emellett lehet használni netezésre/filmnézésre is.

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

Új hozzászólás Aktív témák