Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vamzi

    őstag

    válasz Mika1227 #12675 üzenetére

    Szerintem jobban jársz, ha kicsit konkretizálsz, mert ennek nagyon sok megfelel. Például nem egyértelmű, hogy mekkora legyen. 7" vagy 9,7"? A 10.1 már kicsit drágább kategória, így azt nem említem.

    Továbbá, itthon szeretnéd vásárolni, vagy kínából? Fontos a jó support, vagy inkább a jó ár?

    Filmezni lehet egy 20.000Ft-os 800x480-as gépen is, netezni viszont szerintem minimum 1024x768-cal célszerű, ha kényelmesen akarod tenni.

    Egyébként ha fontos a jó support, a hazai garancia és a megbízhatóság, akkor érdemes böngészned a Concorde gépeit.

  • tvamos

    nagyúr

    válasz Mika1227 #12675 üzenetére

    En netezesre nem vennek 1024 x akarminel kisebb felbontasu cuccot.

    Sajnos 50k-ig Magyar orszagon nem nagyon lehet ilyesmit vasarolni. Ennek megfeleloen en a Concorde 7015-ot ajanlanam, mert bar bele ferne tobb mas keszulek, azok szerintem nem hoznak annyit, az altalad emlitett felhasznalasok eseten, hogy erdemes legyen ertuk tobb penzt adni. Persze, ha kene Blue Tooth, meg navigalni is akarnal, meg ilyesmi, akkor mas a helyzet.

    En Kinabol ilyesmit nem szivesen rendelenek, mert:
    - nem tudom kiprobalni,
    - nem sokra jutsz veluk, ha kesobb elromlik,
    - sokat kell varni, ha rossz, rengeteget... (1-5 het, ha elromlik 15 het is lehet.)

    De ha neked megis jo a Kinai, akkor onnan lehet nagyobb IPS-t is venni 50k-60k korul.

    Persze, amit valojaban javasolnek, hogy gyujts meg, es vegyel egy Samsung 7.7-et, vagy Toshiba TAB-ot... vagy az igazan nagy smartsag az iPad2... vagy 3... Naggyon frankok!

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák