Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz BoB #36386 üzenetére

    Aterni pl azert kell, erdemes, hogy utazas kozben pl lehessen vele 1 kezzel lapozni, stb. Ha valaki tomegkozlekedesi eszkozon hasznalja, nem art ha 1 kezzel is tud alap dolgokat csinalni vele, maskul kapaszkodas nelkul az elso fekezesnel a tablettel egyutt torli fel a padlot az illeto... :)

  • mexel

    veterán

    válasz BoB #36386 üzenetére

    Pedig nem nehéz megérteni. :DDD megfogod 2 kézzel jobbról és balról. A 2 hüvelykujjaddal nyomkodod a nyomkodnivalót. Pl játék, net, ikonok stb. És a 2 hüvelykujjad középen nem ér össze, azaz kimarad egy rész amit csak úgy érsz el ha felemeled a kezed, azaz elengeded a tabot. Ha valakinek kicsi a keze akkor nem ér el mindent, csak folyamatos elengedéssel, és ez esetleg kényelmetlen lehet. Persze ez függ a felhasználás módjától is, valaki nem így fogja a kütyüt. Így érthetőbb?
    Középen kimarad kb 2-3cm-es rész amit a hüvelykujj nem ér el. A 9,7-es már keskenyebb, olyan 4:3-as. Azt éppen átéri a párom keze, tehát az kényelmesebb. És ezért nagy neki a 10.1-es, pontosabban csak széles. Ezért kell lecserélni. Nekem jó lenne, de nem én használnám. Valószínűleg az almákat azért is tervezték akkorára. A 10.1 nagyon jó, csak nem mindenkinek.

    Aki utazáshoz vesz tabletot, oda meg szerintem nagy a 10-es. Az főként otthoni használatra jó, hogy ne laptopon kelljen netezni, stb. Játékoknál is klassz, hogy nem egérmozit nézel, és minden alkalmazásban jó hogy normál méretű minden amit tapizni kell, nem olyan kicsi mint egy 7"-oson. Az jó utazáshoz inkább. Szerintem mindenkinek érdemes átgondolni mire akar használni egy tabot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák