Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanzaa

    senior tag

    válasz hun_gery #17732 üzenetére

    A brandeltet úgy értettem, hogy rányomják a logójukat a kínaira amit összerakattak, kicsit csiszolgatnak a szoftveren és utána árulják. Mögé meg garanciát és a már agyon emlegetett supportot biztosítják.
    Nem összekeverendő a vodafone vagy az edigital ügyinézése a w vagy cc saját garis ügyintézésével. Én is szívtam már a vodás garival, amíg annál a szolgáltatónál voltam. Hiába multicég, a kanyarban sincs ehhez a két céghez képest.
    Egyébként mi van akkor, ha 10 hónap után összefossintsa' magát a kínai csuda masina? Akkor is visszaküldöd? (Csak kérdezem)
    A wayteq és a concorde természetesen 8 nap után is kicseréli a hibás példányt, ha nem javítható, mivel egy év gari jár hozzájuk. Nem is értem, hogy merülhetnek fel ilyen nyilvánvaló kérdések benned. Ha a garancia hamarosan lejár és esetleg már nem forgalmazzák azt a típust, akkor a kezedbe nyomnak egy újat, ha nem tudják javítani. Hallottam ilyen sztorit pl. egy renegát WayteQ Xpad100-ast cseréltek egy Xtab100S-re.
    Vagy a CC korlátozott darabszámban beszámítja az új IPS+ árába a régi IPS-eket.
    Hidd el, jönnek az emberek téríteni a többi fórumba is. A fórumok ilyenek.
    Nem kell elnézést kérni, mert az original csájna tableteket részesíted előnyben. Nagyon jó okod van rá és semmi baj nincs ezzel. A baj azzal van, hogy sokszor személyes sértésnek veszitek, ha valaki az alábbi két cég termékét ajánlja helyette vagy kiáll azok előnye mellett.
    Mellesleg nyugodtan megnézheted a hszeim, nem csak a cc termékeit ajánlom.

    Lenovo Vibe Z2 Pro

Új hozzászólás Aktív témák