Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz harry #915 üzenetére

    Hat igen, ezek az orok dilemmak. Igazabol gondolkodtam, a 70-es nekem igazandibol a 250GiB hattertar miatt jonne be. Kapacitiv vagy rezisztiv nem igazan izgat. Asszonykam LG Optimusa is rezisztiv es teljesseggel jol kezelheto (nameg a SE P990 erintokijelzoje utan meg sztem a leggagyib rezisztiv is megvaltas).

    Nincs GPS? Nagy kaland. Ha autozunk, ott a Navigon 2310 PNA, ha meg hirtelen kell valami navigalas akkor ott a Legenden a Google Mapsos navi, ha belfoldon vagyok 3g-n, esetleg Ndrive/Navigon.

    Igazabol nekem a legfontosabb a fentebb emlitett featureok lennenek. Esetleg megfejelve egy jo PDF nezovel pdf-ben megkhm..vett magazinok olvasasara.

    Market nincs, hat, nem optimalis, de tudok nelkule elni. Halistennek a dolgok tobbsegehez hozzaferheto az apk installer, onnet meg mar egyenes az ut.

    + szerk:

    3G-t is at lehet hidalni, mivel latom, hogy pl. ezen az 1.5-os archoson van usb port. Ugyis van itthon egy elfekvo Huawei E220-es, ha nagyon kell, veszek bele egy prepaid 3g-s kartyat,oszt csokkolom, van 3g. Nem elegans, kilog meg minden, de ha kell, ott van.

    [ Szerkesztve ]

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák