Új hozzászólás Aktív témák

  • kissj83

    tag

    Sziasztok!
    Már vagy egy hete vagyok egy Lg G Tab 10.1, boldog tulajdonosa.
    Megbízható, 10 colos készüléket akartam, főleg netezésre, videók nézésére, amire eddig egy Motorola Defyt használtam. Sokat vacilláltam az ASUS tf103CX-en is, de a kompatibilitási problémák miatt és a kisebb belső memória miatt végül az LG mellett döntöttem. Összességében elégedett vagyok vele, arra amire vettem, tökéletesen megfelel. Mióta játszani már nem szoktam, szívesen nézek DOTA 2 meccseket elalvás előtt, ami jól működik a Twitch TV alkalmazással.
    Masszív készülék, a sebességgel semmi gond, a kijelző is szép, de azért látszik, hogy nem FHD.
    Egyelőre két dolog zavar. Csak hordozható, kistöltőt adtak hozzá, amiről nagyon lassú a töltés és hogy a Plants vs Zombies 2 durván be tud lassulni rajta pedig nem gondoltam, hogy ilyen erőforrás igényes játék.
    Más játékkal még nem próbáltam, de nyugtassatok meg, hogy ez nem a készülék hibája, hanem ennyire gyengén van optimizálva a játék!
    Először féltem, hogy nagy lesz a 10 col, de a párom ragaszkodott a nagy kijelzőhöz, így ilyet vettünk. Akinek nem szempont a mobilitás és otthon használná, mint mi, nyugodtan vehet ilyet!

    Köszönöm mindenkinek, sokat segített ez a fórum a döntésben!

Új hozzászólás Aktív témák