Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz Mr. Teddy #35006 üzenetére

    Hát ja...mondjuk én egyáltalán nem értem, hogy ennek mi értelme van (mármint a melyik a jobb, iOS vs. Android). Tök más a kettő. Én nagyon sok embernek ajánlom az apple cuccokat, aki megkeres, hogy venne valamit, mert alapvetően jó, sokkal gördülékenyebbnek és stabilabbnak gondolom a működését, mint az Androidos gépeknek, ahol azért a mai napig tapasztalok misztikumokat, terhelésre melegedést stb. Úgy fogalmaztam meg a múltkor, hogy Androidon úgy futnak le a folyamatok, mintha a kedvük szerint történhetne minden. Ha van kedve lefut, ha nincs, meg nem. Mondjuk az új CM romokkal sokat javult a helyzet mondjuk az SGS2 gyári romjához képest, vagy akár az Sony Xperia Mini Pro gyári romjához képest. Aki szeret állítgatni, gépészkedni annak tök jó az Android, én nem cserélném le semmiért, de azért még bőven van hová fejleszteni. Nekem pl. az iPad Mini az, ami nagyon tetszik (meg a nexus 7-is :C ), de mind a kettőt kicsit drágállom még ahhoz, hogy ilyen fejlődési/árvesztési tendencia mellett ennyi pénzt bele tegyen az ember. Én az iOS-es cuccokat kifejezetten azoknak ajánlom, akik szeretik, ha minden úgy megy, mint a régi nokiáján, nem kell vele napi szinten babrálni és tök basic. Cserébe viszont hajlandó feladni a widgetek és személyre szabás lehetőségét. Szerintem jó mind a kettő, kérdés, hogy kinek mire kell és ki mit szokott meg, mire épül az a rendszer, amit használ. Nekem annyira google mindenem, hogy az android gyorsabb és logikusabb választás, mintha nulláról be kéne laknom egy iOS rendszert, de simán lehet, hogy valamikor még olyanom is lesz. Ha valaki megdobna egy iPAD-al, biztos nem ellenkeznék. :R

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák