Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz tjb007 #34330 üzenetére

    Erre csak azt tudom mondani, el kell menni az MM-be ahol egymás mellett vannak és szeritnem mindenben jobb. Betekintési szögben, színben is. Egyszerűen mattnak tűnnek mellette és fakóbbnak. pedig mindet beállítottam hogy az energiagazdálkodás ne legyen bekapcsolva, a fényerőt feltoltam, stb. De nem akarok senki lelkivilágába beletaposni aki szerint csak a samsung jó (én is nagyon samsung párti vagyok, de a note nem győzött meg), de érdemes megnézni. Persze annyiért sajnálok acert venni 1 év garival,ez igaz. De az biztos hogy 10"-ban nem fogok 1280x800-ast vásárolni, akkor inkább féláron valami retina kijelzős kínait, van néhány amiről jókat írnak, azokat afórumokat olvasgatom 2 napja. Legkevesebb fele annyiba kerülnek, és ha találok olyat amire lesz friss moddolt rom akkor veszek is próbaképpen. Fentebb linkeltem néhányat, ezek remélhetőleg már nem annyira gagyik. (van amelyikben gyanaz a chipset van mint a NOTE-ba, csak full hd kijelzővel)

    Az itt említett MyAudio retina kijelzővel milyen lehet? A MyAudio-ról nem sok jót olvastam, vajon ez is olyan?

Új hozzászólás Aktív témák