Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lbk75

    újonc

    Tiszteletem!
    Véleményekre lennék kíváncsi.
    Olvasgatok 2 napja, de tapasztalat híján nem tudom melyik box-ra essen a választásom.
    Mire kell?!
    A régi TV (Samsung UE50KU6000 + Sony HT-RT3 5.1) hülyeségeit eluntam, (gyakran dobja a wifit, semmi új app nincs rá stb).
    Képernyő tükrözés, hol megy hol nem (Huawei P30 Pro). Egyszerű felület, pendrive, ssd-ről film-sorozat nézés, Youtube (reklámnetes, telefonomon nekem a Vanced megoldja még eddig), illetve amiről sehol nem találok semmit, Eurosport Player (előfizetés). Mivel azt is szidják (ES Player app) ezért lehet egy értelmes böngésző esetleg, aztán azon keresztül használni az ES Playert?!? Netflix, egyebek(HBOGO és társai), jelenleg nem játszanak (bár nem tudom mit hoz a jövő).
    Aztán, mivel semmi tvbox-os tapasztalatom nincs, ezért fogalmam nincs mi az amit ki lehet egy ilyenből hozni,(Időjárás app, szokásos egyéb androidos appok), későbbi NAS stb, a "mókolástól" nem zárkozom el, mint pl. CE ilyenek. Ne fagyjon (jó tudom Android), akadjon, sima csicsa sallangmentes felület.
    Addig eljutottam, hogy legyen Amlogic.
    A keret, az képlékeny, pusztán nem tudom látatlanba meg az olvasott (youtube) dolgok alapján eldönteni, hogy adott box ér-e annyival többet, jobb-e annyival.
    Nézegetett példányok:
    "Próbálkozós-ismerkedős" kategória:
    - X96 MAX Plus 4/64Gb S905X3
    - X99 MAX Plus
    - X96 Air
    - AX95 DB
    Az AX95DB, X96Air 100 LAN miatt nem olyan szimpatikus.... Ezeket "gondoltam" arra, hogy nem egy akkora összeg, ismerkedni, mókolni próbálgatni jó lenne kategória.
    De lehet, hogy szívok vele(ük) akkorát, hogy elmegy a kedvem egy életre.... :o) Aztán, soha nem jutok el oda, hogy vegyek egy NVIDIA SHIELD TV PRO-t :P
    Ha ér annyival többet, amennyit az ára sugall akkor:
    Megveszem ha megéri kategória:
    - Meccol KM6 Deluxe (OS: ATV)
    - Beelink GT-King
    - Beelink GT-King Pro
    - UGOOS AM6 Plus
    - Minix Neo U22-XJ
    Ne ez az ahonnan a Minix szimpatikus (A3 távval), Meccol KM6 szintén, de nem tudom az ATV behatárol-e appoknál,.... Beelink GT-King és a Pro közötti pro-kontra?
    i8 illetve MX3 "távokat" nézegettem "bármelyikhez"....
    Próbáltam EU-s raktárba levő cuccokat keresni, nincs kedvem hónapokat várni.
    Legtöbb dolgot itt olvasgattam, meg "chigztech" youtube.
    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák