Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crondore

    tag

    Sziasztok!
    Szerintetek a A95X MAX II-ra Fel lehet tenni a CE-t?

    https://www.banggood.com/A95X-MAX-II-S905X3-DDR3-4GB-RAM-eMMC-64GB-ROM-5G-Wifi-1000M-LAN-blueooth-4_2-Android-9_0-USB3_0-4K-8K-HD-TV-Box-H_265-VP9-Video-Decoder-Mini-PC-Support-SATA-2_5-Inch-HDD-Video-Recording-p-1772273.html?rmmds=search&ID=47184&cur_warehouse=CN

    Igazából a belső HDD-t a Gigás lan és a 3db usb 3 keltette fel az érdeklődésem, és ennyit még éppen rásznnék.
    A régi Popcornhour A-210 -esemet váltaná. Hdr képesség megléte fontos lenne.

    Köszi előre is válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

  • Crondore

    tag

    Sziasztok!
    GT-King legúljabb stabil CE.
    USB 2,5" HDD case benne seagate 2TB BarraCuda USB 3.0-as porton csatlakoztatva, ext4 -re formázva.
    Ha parkingba, vagy idle-be megy a HDD eltűnik a samba megosztások közül és ne is jelenik meg újra ha felébred akkor sem.
    Auto mount -al csatlakozik.
    Ezt lehet-e érdemes-e fstab-ban kézzel mountoltatni, ha állandó a vinyó - én ennek a híve lennék leginkább?
    fstab -bot próbáltam nano-val megnyitni azt monta az ssh prompt, hogy nem írható.

    Távolról ssh-be tudok jelentkezni a GT-Kingre, de ezt teljesem más lokalizációból teszem. Van-e lehetőség kodi addont telepíteni command line-ból?
    Mc-t szeretnék telepíteni, ami a kodi tools addons része , de mivel nem vagyok ott ahol a GT-Kingem, így marad az ssh-zás. Olvastam, hogy vnc szervert is lehet rávarázsolni, és így a képernyő is el tudnám érni, de nem találtam command line-os egyszerű megoldást erre sem.

    Eddig minden filmet fel ismert a scraper a külső HHD-ről. Azonban az Alien filmekkel nem boldogul. Erre esetleg volna-e 5letetek?

    Próbáltam itt, és a Kodi forumban is visszaolvasni/keresni, meg persze külföldi fórumokon is de nem nagyon találtam válaszokat.

    Köszönöm a segítségeteket és az 5leteket is előre.

Új hozzászólás Aktív témák