Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esicyhun

    tag

    válasz nfsu17 #83481 üzenetére

    A hűtés elégtelenségéről olvastam, arra számítottam is, majd valahogy segítek rajta, hogy ne legyen ilyen forró fejű. :) A 80 fok csak 4K HDR 60 FPS alatt lett ennyi, SDR esetén 60-65 között mozog, 4K HDR 24 fps-nél, pedig talán 71 fok volt a max. Mivel kihúzom, lesz ideje lehűlni is, nem fog folyamatosan üresjáratban fűteni. Az ondemand mód nem biztos, hogy az igazi, tuti gyönyörű szaggatásokat okoz film közben, bár nem próbáltam, tény. :)
    Első ötletem, hogy szétkapom majd, ha olyan lelkiállapotban leszek, és reményeim szerint elég lesz rá egy jobb hővezető lap is. Ventit nem akarok bevetni, az mindig zavaró. Vagy fúrok plusz lyukakat a dobozba, ilyet is láttam már a neten.
    A box többi, hűtésen kívüli furcsaságai voltak a meglepetések, de legyen a pohár félig tele: legalább tényleg 4 Gb RAM van benne és 1 Gbps-os a netcsati, és nem volt drága. :)
    Amúgy szerettem mindig moddolni, javítgatni, de most hogy már van egy pici 3,5 éves lányom, nem nagyon van rá idő, mindig van mit csinálni. :)

Új hozzászólás Aktív témák