Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz DoItYourself #79705 üzenetére

    A fentebb linkelt helyek jók voltak, én pl csak a vontartól rendeltem a vontar x3-at. Szerintem ennél megbízhatóbb nem kellhet, az az official store. Eddig mindig jót kaptam. Csak mostanában sokan írják x96 max-ra hogy összevissza belsővel kapják.
    Nem mindig a legolcsóbb a vontarnál, de ha nem akarok bosszankodni akkor megéri inkább még a plus 1-2-3 ezer is, csak úgy látom sokan azon akarnak spórolni hogy ebay-en és alin is 1-2 adásvételis eladótól rendelnek mert olcsóbban kínálja. Régen futottam iylenbe bele és volt is szívás, plusz mindig megrendeltemminden új, ismeretlen típust tesztelni, és hogy a droidját megnézzem, kijavítsam.
    De a droid már nem lényeg, ráadásul ezek kilencesek már majdnem működőképesek alapból is, filmezésre meg csak CE kellhet, szóval anoname boxokat száműztem a tesztjeimből. ( illetve nem is tesztelek már )

    Jó volt még a China Smart View Digital is, de ott volt egy olyan X3 ami nagyon lassan bootolt ce-ről, azóta őket is kihagyom. A Transpeed official store-val 2x is megszívtam a transpeed boxokkal, gagyi minőség volt és 2 -ből 1 wifi hibás. Szóval bele lehet futni. Az X96Max-ból nem is rendelek most többet abból is volt nálam is egy hibás, illetve nem hibás mert droiddal jó volt, csak a ce boot volt brutál lassú.
    Persze ez nem azt jelenti hogy nincs más megbízható Store, mert van sok, csak én már nem kísérletezek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák