Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vtmk

    tag

    válasz Csicsóka #70601 üzenetére

    Nem értek veled egyet mivel én sokszor egyszerüsítek nem bonyolítok. Az hogy amit kérdezek egysuerüen ti nem úgy veszitek az egy dolog. Igaz nem vagyok prof mint ti. De valahogy a szervert is amot bérlek valahogy csak feldaráltam 1 óra alatt. Úgy hogy 60sec volt a régi és új szeróról az átállás 0 másodperces hiba mikor átált. Nem volt kihagyás.

    Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

  • dzz

    aktív tag

    válasz Csicsóka #70601 üzenetére

    Elfogyott :D Itt van a vőnek való, szerb srác és németül tanítom a linux dolgaira (Németországban élek), pont elég ;) Mindig csodálkozik, hogy ha bármi probléma van, nyitok egy terminált és nem az egérhez nyúlok. Kezdem azt hinni, hogy nem mindenki képes ezt megtanulni!
    Azért írtam Vtmk-nak, hogy kiszállok, mert lyukas vödörbe felesleges vizet önteni! Nedves lesz ugyan de, nem áll meg benne :D Mindent leírtam neki ami -ha csepp esze van- több, mint elegendő a módosításaira, erre visszakérdez olyasmit amit már leírtam és még mindig nem tudjuk mit is tartalmaz az az image amit tesztelni szeretne :U Több figylmeztetés ellenére még mindig csak WriteOnly módban van és nem olvas vagy csak egyszerűen nem érti amit olvas! Ez nem linux specifikus, de még csak nem is amlogic :P Ki érti ezt?! Egy korábbi hozzászólásában bemutatja a tapasztalatait, de a hozzászólásai nem tükrözik ezt, sőt hiteltelenné teszik őt magát! Eltudom csapni az időmet mással is, aminek értelme is van!
    Az az igazság, hogy megöregedtem! Már nem hiszek a DesktopLinux évében, már nem akarok mindenkit átterelni a linux oldalára, mint 20-25 évvel ezelőtt! Azt hiszem tényleg van az a szint ami alá egy bizonyos szint felett nem süllyedünk

    ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

Új hozzászólás Aktív témák