Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    válasz blakey #69425 üzenetére

    Én nem várok el semmit, mint írtam is. Nekem nincs problémám (jól elvagyok a 9.2.0-val, az új egy teszt kártyára ment fel), csak a tapasztalatomat írtam le az új stabil verzióval. Sírni meg végképp nem fogok. Ugye, ezt Te sem gondoltad komolyan.

    Részemről ennyi.

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

  • nfsu17

    veterán

    válasz blakey #69425 üzenetére

    A youtube addonban lehet 4k 60 hdr videót nézni hdr tv-n?
    Az alkalmazás fel van rá készítve, mert a beállításban láttam.
    Mondom miért kérdezem...
    Nekem csak egy fullhd tv-m van...nuku hdr.

    Letöltöttem a peru 8k videót yt-ról 4k 60 hdr minőségben. Hogy hogyan, honnan látom hogy hdr...most ne részletezzük. Ha jól láttam vp9.2-es kodekkel fut.
    Az x3-as boxomon be van állítva, hogy: hdr to sdr: auto.
    Ennek ellenére a kép fakó, alig van színe. Gondolom a metaadatokat vagy nem töltötte le, vagy nincs benne. Nem is ez a lényeg most.
    De a videó ugyan azt csinálta, mint 4k AVC esetén...x időnként dobálta a frame-eket...majd egy ideig meg szépen futott.
    Letöltöttem ennek a videónak az sdr verzióját is. Az csak sima vp9. 4k60. Vajsimán fut. Színek ok.
    A redbull sample, ami hevc, 4k60 hdr, ott vannak színek...és mint már korábban beszéltük, vajsimán fut az is.
    Igazából a kérdéseim:
    - megint nálam van vmi gikszer, vagy ez a vp9.2 sem fut vajsimán bizonyos x3 boxon? Like AVC 4k?
    - lehet, hogy csak a letöltés miatt nem volt oké, de addonban nézve szépen menne? Furcsállanám, de ez lenne a jobb eset.
    Oké, hogy nem youtube miatt vesz az ember hdr tv-t, de akkor nem is erőltetem még egy ideig.

Új hozzászólás Aktív témák