Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyűrű

    addikt

    válasz mpo #66803 üzenetére

    Szerintem senkinek sem kell feszélyezni magát, csak azért mert nincs rá igénye.
    Kb 20 éve van házimozim amit folyamatosan fejlesztettem, először csak erősítő két hangfallal volt. Sose költöttem rá egyszerre 300-nál többet..
    Jelenleg egy 11.1-es onkyo/JBL hangrendszer van ami minden formátumot kezel, a mostani épp az ötödik AVR-em, mindig kicsivel "jobbat" vettem. Most kb egy fél éve már beállt. Az indokolatlanul drága kábelek sose érdekeltek, de azért nem 1 mm2-es kábeleket használok.
    Sokan azonnal akarnak mindent egyben, vagy nincs helyük, és igényük se, ebből jönnek az ilyen "soundbar" féle kimérák.
    Tudomásul kéne venni hogy a mini hifi: NEM hifi, a soundbar: NEM házimozi.
    Nekem is van kollegám aki bizonygatta hogy milyen szuper a 200-ezerért vett soundbarja (7 cm-es hagszórókkal egy sorban) tuti dts-x meg atmos hang.... (nekem meg csak a center hangfalam volt 120 e...)
    Aztán eljött és meghallgatta milyen amikor 11 szeparált hangfallal szól halkan a DTS-X, és az Atmos... láttam rajta hogy sajnálja már azt a 200 ezret... Aztán vannak sokan akik mindent jobban tudnak, és követ raknának a falra! :D hadd verődjön minél jobban összevissza a hang... Senkivel sem éri meg vitatkozni. :)

Új hozzászólás Aktív témák