Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz Beni2360 #65515 üzenetére

    Egy 2GB-os kártyával elindult. De csak úgy, hogy kihúztam a dugót, majd visszadugtam és után hosszan nyomtam a bekapcsoló gombot. Most mindig a CoreELEC indul. Mág a távkapcs is azt indítja, utána már nem érzékeli.
    Az Androidot csak CE menüből tudom indítani. Teljesen le sem lehet CE-ből kapcsolni.
    Egy gondom már most is van, méghozzá a billentyűzet. Állíthatom bármire, a billentyűzetem nem a beállítottnak megfelelő, azaz nem magyar, hanem valószínű alap angol, ami bosszantó.
    A felugró billentyű sem úgy működik, ahogy kellenen, mert bejelentkezni nem tudok a jelszavammal. Természetesen kipróbáltam Androidon és Windowson is, hátha tévedek, ott elsőre elfogadja. Vagy 20-adszorra sikerült a Netflix, de az új Netmoziba - Amiért ezer hála a fejlesztőnek - , viszont a CE nem enged be, mindig hibásnak mondja a jelszót. :W
    De ami miatt elkezdtem, az a NETFILX most megy! :DD
    Mindenkinek köszi a tanácsokat és segítségeket!

    Egy kérdés. Az SD kártyát amin a CE van tárolásra fel lehet használni, vagy nem? Nem a mostani 2GB-osra gondolok, hanem ha nagyobbra és gyorsabbra teszem a CE-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák