Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin Eden

    tag

    válasz kulup #45181 üzenetére

    Elviekben működhet, de én az alábbiakat tapasztaltam az említett típussal. Menet közben csatlakoztatva az USB-re egy 2.5 HDD-t, azonnali fagyás, újraindítás után általában már működött. Ezzel mondjuk még együtt lehetne élni, ugyanakkor míg a Beelink MXIII II-m és az X96-om leállítás után elveszi a tápot USB-ről, a Magicsee nem, a külső vinyó kapja továbbra is a tápot, ez nem biztos, hogy szerencsés. Azt nem tudom, AKTÍV hub kiküszöbölné-e ezeket a dolgokat.
    Ami szintén nem jött be: első 4k tartalmat elindítva a külső vinyóról (Altered Carbon) legfrissebb CE-vel nézhetetlen volt a dobozon (teljesen szétesett a kép). Ugyanezt a CE-s SD-kártyát áttéve beelinkbe és x96-ba (ugyanaz a konfig mindhárom), ugyanaz az anyag hibátlanul megy. MXIII-ből a rajta használt librét áttéve magicbe a kép ugyan nem esik szét, de rengeteg a frame drop az N5-ön, míg beelinken hibátlan ugyanez az LE. Magicsee akkor vált használhatóvá 4k videóval, ha az összes létező felbontást whitelisteltem a coreelecben, bár még akkor is befigyelt néha egy egy eldobott frame, bár az már talán csak a felúszó menü/felirat miatt is lehetett. Ugyanakkor a két másik box-on semmiféle whitelist nem kellet a CE-ben, hibátlanul ment a tesztelt anyag.
    Szóval kicsit fura ez a magicsee.

Új hozzászólás Aktív témák