Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz junkpod #3296 üzenetére

    Esetleg javaslom, hogy azt is nézd meg mi van ha közvetlenül a tv-be dugod a boxot, az erősítők is képesek csodákra
    Hát a Tv dugva használtam eddig és megvoltak a torpanási jelensége és most az erősítőnél is.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

  • TCr

    veterán

    válasz junkpod #3296 üzenetére

    Leginkább eredeti nyelven nézem a filmeket, az 1080p mkv-k meg általában dual, vagy tripla hangsávosak és nem mindig az angol az első sáv. Ilyenkor kénytelen vagyok sávot váltani. Tegnap is így történt.
    De ezzel még együtt is tudnék élni, a 2. pontban írt probléma az nagyobb gáz.
    Bekockásodás nálam csak a 4K60fps tesztvideónál volt, így erre érdemben nem tudok válaszolni, részemről nem releváns a dolog.

    Hosszan nyomott Ok gomb = azonnali pause, illetve azonnali start. Pauzához nincs szükség a HUD-ra.

    Alap Confluence-t használok.

    (#3297) Beni2360:
    A jól működő hangsávváltás minden médialejátszó (régiek is!), illetve HTPC alapvető funkciója, de már az újabb tévék beépített lejátszói is problémamentesen tudják ezt.
    A megtorpanást én is természetesnek veszem, de itt sajnos nem erről van szó.

    Türelmetlenségről szó sincs.
    Lepauzálom, ez egy gomb nyomás.
    Kimegyek mondjuk a mosdóba, 1-2 perc, visszamegyek, indítom, ez még egy gombnyomás.
    És kb. 50-50% az esély rá, hogy ottmarad a cucc a képen indítás után.

    (#3300) interstate76:
    Tegnap későeste már nem álltam neki, de ma este mindenképp kipróbálom.
    Viszont a CEC KODI-n való kikapcsolása látszólag (eddig) megoldotta a ki-bekapcsolásba történő belefagyást. :K

    [ Szerkesztve ]

    IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák