Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz djnice #32765 üzenetére

    Overscan > User error volt. Megfejtés: LG-n a levágás nélküli képmód a helyes, amit nem tudtam
    Korlátozott színtér > Nem tudom állítani... nincs ilyen almenü sehol. Win10 alatt van, de a boxon nem találok ilyen lehetőséget.
    59.94 > a Kodi érdekesen jelzi, mert nem a 29.97-et ír, hanem 59.94-et, amit szintén nem értek. De már tudom, hogy ez is ilyen.

    SD továbbra sem tetszik túlzottan, ezt jelezem pár hsz-el ezelőtt, ami nekem fontos lett volna, de a Dune Lite sem jeleskedett ebben, ergo az SD lassan tényleg felejtős lesz, mert senki nem fektet már energiát abba, hogy tisztességesen megoldják a felskálázást.
    Az Androidos boxok most is idegesítenek a dualboot-al és a számomra tök felesleges Androiddal..... az Eminent ezzel szemben úgy bootol, mint egy dedikált médialejátszó, nyilván, hiszen csak LE van rajta. Ez nekem nagyon bejön... Egyben ez a magyarázat arra is, hogy miért vittem vissza pl. a Minixet.De azért nem teljesen százas ez sem, viszont kompromisszumot kell kötöm, mert tök mindegy mit veszek, egyik sem lesz 100%-os valamiért. Kb itt tartunk... :)

    (#32767) blakey: Köszönöm. :R Valamiért csak az SMBv1-et nem próbáltam eddig, minden mást igen.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák