Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sugarforce

    őstag

    válasz mexel #28229 üzenetére

    Ki mondta, hogy állóképeket nézegetek és azt vizsgálom? Mindegyik anyagból megnéztem 5-10 percet, pl a Lethal Weapon ban elég sok a gyors mozgás. Szerintem nem az elnevezésen kell rugózni, mert annak nem sok értelme van, teszteltem, különbséget nem vettem észre és direkt pont azért nem is írom le, hogy melyik melyik állapot, hogy senki ne magyarázzon be magának semmit, ha akarja leírja, hogy melyik jobb szerinte.
    Másrészt, ennak a szűrőnek a kikapcsolása nem javít a képen. A bekapcsolás ront rajta. Ilyen egyszerű.
    Ennek az ellenkezőjét sem állítottam és nem is feltételeztem. Csodákat sem vártam tőle, nem is olyan felhanggal írtam a hozzászólásomat, csak leírtam a tapasztalataimat és beraktam pár képet. A MadVR-t ne keverjük ide szerintem, mert teljesen értelmetlen, az másra való és mást csinál, ráadásul teljesen más világ és erőforrásigény. Ha biciklizésről és a gumi barázdák miatti gördülés ellenálásról beszélünk, ne hozzuk már fel a gramm-háborút, amikor minél könnyebb bringát akarsz összerakni. Ez ugyanaz.
    Nem azt állítottam, hogy semmi értelme semmilyen esetben, én az általam nézett anyagokat próbáltam ki, most az, hogy valami 720p-s 1mbites meg 480p 300kbps-es anyagnál javíthat a dolgon, az ENGEM őszintén nem izgat, mert nem nézek ilyen anyagokat. Ha javarészt ilyen forrásanyagaim lennének, akkor persze már jobban mozgatna, de pont azért teszteltem le, hogy ne a levegőbe beszéljek és megnézzem, hogy az általam nézett anyagokkal mit csinál a ki/bekapcsolás.
    Amint rájön valaki mit kell nézni utána mindenhol fogja látni, aki meg nem látja annak úgyis mindegy hogy van beállítva.
    Ezt most úgy mondod, mintha azt gondolnád, hogy azért nem látom a különbséget, mert nem tudom mit kell nézni. Most nagyjából olyan stílusban írsz, amitől Te szoktál megsértődni naponta 10szer a topikban, mert hogy lenéznek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák