Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KretaKing

    csendes tag

    válasz #79335424 #15730 üzenetére

    Átgondoltam a csatorna dolgot, és úgy döntöttem nem igazán gond ha nem tudom állítani. Itthon még egy hálózat van közel, és az sem olyan durván ütközős.
    A hotspotság, és a wifi vevés mennyire terheli meg a kütyüt a lannal szemben? Az is felmerült, hogy a régi routert rakom be hotspotnak ha mégis kéne, és ott tudok mindenfélét állítani. Mondjuk az 5G-t nem, de csak a K3 tudna ilyet, így nem fontos.

    Az hogy supersu vagy superuser az mennyire mind1? Nálam superuser van fent, a másikat próbáltam rakosgatni, de a sambadroidért már pénzt akart kérni, és amíg nem tudom mit csinálok addig inkább nem. :)
    (mondjuk a SuperSu leszedésénél beparáztam, mert nem volt superuserség, így a tTorrent se indult, de az újraindulás segített, de levert a víz)

    A su binális nem zavarhat be a tTorrent jogosultságainál? Nálam csak a mégse, és a HTC recovery opciók vannak. A 3 és a 4 betűs recoveryt nem értem. :)

    Azt hittem meg tudom majd oldani elegánsra is a dobozkát, de eddig nem annyira megy.

Új hozzászólás Aktív témák