Új hozzászólás Aktív témák

  • jakusp

    csendes tag

    Kedves Fórumozók! Olvasgattam vissza sokat, nem találok az enyémmel azonos problémákat, ezért kérdeznék, hátha valaki tud segíteni. 3 hete próbálkozom egy Beelink GT-Kingel. Előtte 11 évig a jó öreg fapados Dune HD B1-en moziztunk. Keveset tudott, de azt stabilan, ezzel a tv okosítoval eddig nem értjük egymást igazán. Közvetlen rátelepitett CoreElec Leia fut rajta. Két fő gondom van eddig vele: 1. mintha nem lenne netkapcsolat. Rendszer menü alatt azt mondja van kapcsolat, a CoreElec menüben wireless esetén egyáltalán nem mutat kapcsolatot, Lant igen, de akkor sem tudok netre menni vele, pl.skint sem tudok letölteni. Semmi hibaüzenet, csak annyi, hogy letöltés nem sikerült. 19.81 MB/sec a wifi netem, amit a CoreElec nem érzékel. Mobilos távirányító appot sem tudok emiatt futtatni, azt írja a mobilom, eszköz offline. 2.hiba A hangsáv váltás 1-2-szer sikerül, de leginkább nem átkapcsolom pl.magyarról angol hangsávra, és kuka csend. Mindegy, hogy milyen elsődleges nyelvet adok meg, minden átváltás után néma marad. Kezdetben volt olyan is, hogy 45sec után beugrott a választott hang, de azóta van, hogy 3perc után sem jön meg. Film leállítás, kütyü kikapcs, és vagy sikerül elsőre a hangváltas, vagy egyáltalán nem. A két jelenségnek, gondolom nincs köze egymáshoz? Nem lennének nagy igényeim, csak stabil lejátszó lenne, ezzel a szép képminőséggel, és jó hanggal, valamint a mobil app abban segítene, hogy ne kelljen projektort bekapcsolnom zenehallgatáshoz. Tanácstalan vagyok, meg bírom-e én laikus felhasználóként szeliditeni, vagy újra egy fapados Dune-t kell keresnem. Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam! :R

Új hozzászólás Aktív témák