Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Speederer #64317 üzenetére

    2.féle verzió van X96MAX Plus-ból a Wifi/BT modult eltérő bennük!

    egyikben

    Fn-link 6222B-SRB WIFI/BT modul van

    a másikban Fn-link 6222B-SRC WIFI/BT modul van

    Elvileg mind2 nek mennie kell már a mai nightly val, de a néhány nappal ezelőttivel is!
    az enyémbe Fn-link 6222B-SRB van (ilyen van a LPDDR3.as X2.es MAX-okban is) BT nálam működik rendesen BT Bill/egér hibátlanul működik csak a BT hangjával van gond mert akadozik.

    az S905X3 as SOC.k elég melegedősek valószínű az új Cortex-A55-ös CPU magok jobban melegednek mint az X2 ben lévő Cortex-A53.asok, nem a +110MHz órajel többlet véget melegedik jobban!

    Én minden BOX.omban felturbózom a gyári hűtést de még így is bő 10.fokkal melegebb a X3.as X96Max, mint a X2 X96Max

    a 74.fokos hőmérséklet már elég sok, nekem olyan 63.a Maximum(így hogy meg van csinálva a hűtés), sajnos gyárilag elég hülyén van megoldva a X96MAX.oknál a hűtés, egy fém lap hűti az SOC.t csak pont idióta helyen van a fém lap felfogató csavarja pont az SOC felett és a hővezető párna ami az SOC és a fém lap között van nem tud rendesen felfeküdni, egyébként is ilyen vastagságban ami benne van(3.mm) már elég rossz a hőátadó képességük

    Fel lehet kicsit turbózni ha kiszedjük a rögzítő csavart(nem fog kiesni mert fogják még műanyag fülek is a fém lapot) és a hővezető párnát ki kell cserélni egy jobb minőségűre(3.mm vastag kell) aminek legalább 6.0 W/mK a hővezető képessége én ilyet használok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák