Új hozzászólás Aktív témák

  • Fooler89

    őstag

    CoreElec 9.0.1 S912-es Beelink GT1 Ultimate.
    Eddig sikerült Openvpn-en keresztül becsatlakozni a saját hálózatomra amin keresztül rá is látok az NFS megosztásra amit a KODI-n keresztül csatlakoztattam.

    Na szeretném használni NCTV plugint transmissionnel.
    A célom az lenne, hogy az openvpn-en keresztül a transmissionbe berakja a torrentet és távoli gépen letöltött anyagot le tudom játszani. Jelenleg error-al leáll a plugin
    .
    A plugin beállításánál ugye a letöltési hely-t kell megadni ahova jelenleg nfs://IPCÍM/stb célt adtam meg.
    1. Gondolom ez kapásból nem jó, mivel a másik gépen a transmission ezt az útvonalat kapja meg akkor a gépnek saját magát kellene elérnie nfs-en keresztül.
    2. Itt be kéne írnom a másik gépen lévő mappa elérést, ahová szeretném hogy a plugin letöltsön, de mivel ilyen mappa nincs Coreelecen ezért ezt nem tudom kiválasztani és nem tudom hogy tudnék létrehozni.
    (OMV fut a másik gépen) ahol vagy az /SRV/DEV-id bla bla vagy a /Sharedfolder/ alatt érem el a vinyót.

    Mit csináljak, hogy ezt meg tudjam oldani?

    Jelenleg egy olyan verzión gondolkodom, hogy CoreElecre telepítek egy torrentkliens ami csak az NCTV-hez használnék.
    Coreelecen belül egyik mappára bemountolom a távoli nfs megosztást és pluginnek máris van normális útvonala..
    Ezzel csak az a bajom, hogy nem látnám a CoreElec torrent kliensét. Azaz, nem tudnám kivenni seedből meg stb.

    Ez működhet vagy egyéb ötlet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák