Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz xtend #48634 üzenetére

    Mindig azt írod ( és elég megtévesztően) hogy új fw, pedig nem az, az is régi, ezt már meg is beszéltük párszor.
    ( van ami nincs az oldalukon és kicsit újabb de nem véletlenül nincs fent, nem teljesen jó)

    Ugyanaz mint a dualos amit használtam csak dual nélkül. Kb semmi változás nincs benne csak a dátum más.
    A 2018.01.09 a legjobb fw hozzá amit használtam, nagyon sokat kísérleteztem és nem csak én jutottam erre a konklúzióra :)
    905W-hez jelenleg a dual a leghasználhatóbb és legstabilabb, ami nem a tanix launcherrel van hanem a beelinkessel az még talán kicsit gyorsabb is a menükben.

    Januárban kicsit átdolgozom, az új CE lesz benne és pár módosítás az appokkal.

    A kodit pedig kár kísérletezni ( 100% leírtam), képtelenség normális működésre bírni Android 7-en akár hiszi valaki akár nem. Csak és kizárólag az SPMC lesz jó, viszont az tényleg jó. :)

    Sajnos az új mecool 905W-re nem jó a dual mert más a filerendszere és nem is megy fel ( de más sem)

    W95-re, X96 minire, Tanix-okra én javaslom a dualt feltenni, igaz most még csak LE van benne de azzal atomstabil és hibátlan. A droidja is jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák