Új hozzászólás Aktív témák

  • Suineg

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítsetek legyetek szívesek, mert nagy a bajom. Minix NEO U1-em van, FW013-as firmware és Minix XBMC 16.3 béta-t használtam. Van-e a közösségünkben olyasvalaki aki most esetleg ezt használja? Ugyanis a múltkor akartam a filmeket frissíteni, a Minix XBMC 16.3 béta alatt és kiderült, hogy nem frissíti le rendesen a boritókat, a filmadatokat meg úgy semmit sem.Elötte (tavaly) tök jól működött és semmi bajom sem volt a 16.3-as verzióval.
    Most feltettem egy 17.4-es bétát ebből, aminél sajnos lejátszási gondok vannak. Viszont a borítófrissítése tökéletes.
    Feltettem ezek után 15.3 final Minix XBMC-t és ott is tökéletes a filmboritók, filmadatok lekérdezése, de sajna ott is vannak nekem nem tetsző dolgok..pl. magyar fordítási hibák.
    Sajnos a hivatalos fórumra hiába írkáltam korábban, semmi választ nem kaptam a dologra.
    Azt sem mondták, hogy igen így van ez, vagy valami. Úgyhogy tőletek várom a megerősítést, hogy ez sajna mostmár valóban így lesz.
    Egy dologra viszont nem emlékszem, mégpedig, hogy a 013-as firmwarenél vettem-e ezt észre vagy a 012-es firmnél is megvolt. Mert a firmware frissítést is ekkortájt csináltam amikor ezt a problémát észleltem.

    Azt valaki tudja, hogy U1-nél hogyan lehet előző firmware-t visszatenni?

    Sajnos azt kell észlelnem, hogy az S905 fejlesztésével nem-nagyon foglalkoznak már a hivatalos Minix forumon.
    Remélem tévedek!! :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák