Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Pelican #30869 üzenetére

    Igen, azokat már néztem, régebben még csak a sima új droidjuk érdekelt de most egyben vannak a LE-vel, ez jópofa. Az ötlet és az irány jó, a megvalósítás a kérdés, majd kiderül a tesztelésnél. Nekem ahogy írtam már, szimpatikus a tanixosok hozzáállása, sok mindent kipróbálnak, látszik hogy el akarják adni a dobozukat. Rendeltem is kettő tx3-at, ha véletlenül brickelném az egyiket legyen tartalék, mert kicsit játszadozok majd a rommal ha lesz időm rá, megpróbálom majd más 905w-re is átrakni a romot kicsit átszerkesztve. Sok értelme nem lesz egyelőre mert az sd-s megoldás jól működik, de időtöltésnek elmegy.

    headhunter: ez nem is baj talán, sok mindent hajlandóak beépíteni a romokba ami működik és jó. AFR is lesz a droidban és sok minden amit a felhasználók igényelnek. Talán itt is körülnéztek, igaz Csicsóka megoldását én nem linkeltem de mást igen :) Javimetal is kapott innen infót egy-két ötletről és nem kizárt hogy körbe is nézett :)) Orosz fórumokról is szedik a jó ötleteket. Végül is ami nem jogvédett azt simán felhasználhatják, igaz a kínaiakat az sem zavarná ha jogvédett lenne bármi :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák