Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    Sziasztok!

    Feltettem a kérdésem a GB topicban, de közben rájöttem, hogy itt lett volna a helye:
    Bemásolom, hogy ne kelljen átkattintani. Szerintem a kérdésemből is lejön, mennyire nem értek még a dologhoz, ne vessétek a szememre:

    Van egy ma lejáró 20%-os kuponom a GB-hez, mire érdemes beváltani? Illetve lehet-e kombinálni a kuponokat, vagy vmi akciósra általánosan plusz kupon nem használható? (Talán vmi nyuszis játékon nyertem, már nem is emlékszem...)
    Kapcsolódó kérdés: kaptam egy 25EUR prepaid mastercard kártyát, amire nem lehet rátölteni.
    Tudtok esetleg vmi olyan androidos médialejátszót a GB-n, amiben elfogadható proci (nekem mindegy hogy RK vagy SXXX) és legalább 2giga RAM van, és a -20%-kal befér a 25 EUR-ba? (azaz 28,55USD, azaz 35,6USD a -20% előtt; sajnos nem tudok egyszerre két kártyáról fizetni, hiába fizetnék is rá.)
    A wifi/ethernet, HDMI 2.0, hely vinyónak..., vagy minden plusz funkció örömmel tölt el.

    Ahogy láttam, ebből a 8 modellből férhet be valami a moderált büdzsémbe, közülük is maximum 5.
    (-20% és -4USDnyi kedvezmény után; ennyi pontom van jelenleg. Ezt sem biztos hogy hagyja a rendszer kombinálni.)

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák