Új hozzászólás Aktív témák

  • syler123

    veterán

    válasz adi1234 #18600 üzenetére

    Kezdjük ott hogy nem vagyok a pajtid. Ezek után jöhet az hogy miért ne lehetne kinyilvánítani a véleményemet? Tudtommal a Libreelec nem kszaq munkája, ahogy a kodi sem, sem pedig a driverek amik a rendszer alatt futnak, a legtöbb módosítás sem az ő munkája, csak egybegyűjtötte mások munkáit. Dolgozott ő is rajta ez igaz. Ami ingyenes az csak jó lehet? Én a Linuxnál is leírom, ha valami "xar" benne. Kicsit sem érdekel hogy ingyen van, kérjen érte pénzt ha akar, akkor megveszem, de ebben a formában nem lehetne eladni. Másfelől szerintem éppen elég támogatást kap ő ezért. Ne gondolja senki hogy csak merő jó szándékból csinálja. Nem véletlen találjátok meg a support részt.

    Amúgy tudod te miket beszélsz? Idézlek: "Mennyit fizettél neki ? Akkor miért van bármi féle elvárásod ?" Mindjárt lefordítok neked egy Libreleec-t, ami a film elindításakor egy fekete képernyőt jelenít meg a film helyett. Remélem nem fogod ócsárolni, hiszen ingyen adtam, így csak jó lehet.

    Emberek használjátok már az eszeteket :) (nyilván ez nem mindenkire vonatkozik)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák