Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz b. #37121 üzenetére

    Jaj, ne kezdjük már megint ezt, hogy 133 > 17, mert ez egy baromság, másképp van felosztva a két cég. :D

    Meg most kivételesen tényleg érdekes, amit Pepeeeee ír, mert az NV most elég hosszú idő után zuhant be.

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • #45185024

    törölt tag

    válasz b. #37121 üzenetére

    Na akkor elmondom neked.
    AMD DEC 24.-én (boldog karácsonyt mindenkinek előre is) csatlakozik a Nasdaq 100-hoz. Ez a 100 legnagyobb vállalat a tőzsdén.
    Én szoktam olvasni sőt AMDs találgatósba bevágni a tőzsdei híreket főleg a riportok az érdekesek.
    Lisának ebből sok van ami részben EPYC PR is de ebbe ne menjünk bele.
    Abban igazatok van hogy jelenleg az egész IT szektor a nem ajánlott befektetésben van és csúszik lefele mert nincs látványos előrelépés.
    A VR nem jött be a RT jelenlegi formájában egy egy hónapos koraszülött (ugyanúgy mint a VR volt)
    és csak reméljük hogy nem ugyanaz lesz a sorsa...
    Bevághatjuk ide a SOFTBANKos cikket csak nem más gondolataival szeretnék páváskodni.
    Én az egyedüli előrelépést iT-n belül az Epicben látom...Aminek amellett hogy nagyon érdekes a felépítése (input output egység más csíkszélességen) SŐT A Róma Die I/O-jában találkozhatunk hibrid x86 / Arm cpu csomagokkal is !!!
    De ne menjünk ennyire bele, egyszerűen válaszolok a kérdéseidre az AMD részvény 20 on reális.
    Az Epyc hírére ment fel 30ra és beszált kedves barátunk Soros igen az a Soros és befektetett az AMDbe most mond meg hirtelen felment 40 körülire, és 2 hétre rá kipullant a lufi.
    Visszatérve az előző 2060-as cikkre NV miért van bajban ?
    1. Felhalmozott 10XX készletek amik még nem jelentek meg leírásban ha az értékük leíródik nem lesz osztalék.
    2. ez az gddr5x nem igazán adja az 1060nak mert így is lassabb mint az 590.. nem kicsit.
    3. Egy PRO szektorból lehozott funkciós magokkal manipuláló 2060 nem lesz olcsó !!!
    ezzel nem tudsz a 110 130 ezerért árult Vega 56 64 ellen harcolni és a 7 nm előbb jön AMDnek.
    Le vannak foglalva a TSMC gyártásfolyamatai hülye lenne másnak átadni. A 12nm-t meg nyomhatja neki olcsón a GlóFo.

    [ Szerkesztve ]

  • Televan74

    nagyúr

    válasz b. #37121 üzenetére

    Mind két cég esetében irreálisan magasak voltak a részvényárfolyamok a bányászat miatt.Most a befektetők pénze máshová vándorol.Nem is szeretik a cégek a hirtelen emelkedéseket,mert abból könnyen jöhet egy nagy zuhanás is.Ahogy az most be is következett mind két cég esetében.
    És ha majd megnézzük az AMD árbevételét látni fogjuk milyen kis haszonkulccsal tud csak dolgozni.Első negyedévben azt sem tartom kizártnak,hogy megint veszteséget könyvel majd el.
    Az Nvidiának sem fényes siker az RTX széria,persze megvan az a réteg aki váltott a ray és a dlss miatt, de rengeteg Pascal tulaj kivár és nem rohan lecserélni a kártyáját.

    Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Új hozzászólás Aktív témák