Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz #85552128 #31969 üzenetére

    Látod Hablaty?Itt van e a wundedriver,de te hangolod a jónépet...tuti Players bujtott fel erre is!:DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Habugi

    addikt

    válasz #85552128 #31969 üzenetére

    Nah.., ezekszerint mégshem bullsh1t volt a tegnapi "leak", örvendetes kivétel..! :D

    (#31970) Milka 78:

    Olvasva a többieket nekem nem úgy tűnt h bárkinek is hangolásra lett volna szüksége. :(
    Mindenki ugyan azt írta gyakorlatilag aki PrePolaris/GCN tulaj és használná is a kártyáját úgy mint régen, egyedül Abunak nem ment át a dolog.

    Btw.., attól nem lesz wunderdriver mert méltóztatik _működni_ ... :N

    A változás/"fícsörlista" minimum 50%-a olyan tartalom, amit egy-másfél éve kellett volna hozni (amikor a Watt-szutyok megjelent), kvázi még azelőtt mielőtt kirúgják/ták a széket a 3rd party OC softverek & monitorozás alól.
    Ha minden úgy működik benne ahogyan eddig a Radeon softvercsomagnak csúfolt szeméthegyben kellett volna az igazán tök jó ennyi idő távlatából, csak érted..., és még mindig ott a "HA"..

    Új ill. régi kártyákról beszéltünk, azt azért ne felejtsük el hogy a Polaris/Fiji/VEGA trio mint "új" kategóriába sorolható(k) a Radeon tulajok töredékét teszik csak ki jelenleg is, együttvéve.., a Fijik finoman szólva sem voltak soha sikertermékek, a Polarisokat a bányászat miatt sztem magyarázni is felesleges, a VEGA-kat pedig inkább hagyjuk egyelőre.. :D

    Szóval az elmúlt bő ~1évért sztem igencsak sokan szívesen mondanának "köszönetet" az AMD-nek.. :U

    Mindegy, új "csomag" új remény.., pár óra és ugrom is rá mint gyöngytyúk arra a bizonyosra, kiderül majd hogy még a jelenleginél is jobban be tud-e borulni vagy kisvártatva tényleg sikerült valami értékelhetőt alkotniuk.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák