Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Yllgrim #8512 üzenetére

    A hsz-ed első és utolsó mondatát egymás mellé téve, elég vicces eredményt kapunk :)

    Érdemben: hogy honnan veszed akár Te, akár bárki más, hogy az nVidia húzását (vagy általában a piacpolitikájukat) bárki védi, az rejtély számomra. Az nVidia egy közepesen mocskos kapitalista cég, erős sales / marketing fókusszal, akik szerencsések a diszkrét VGA piacon, mert nincs hasonló megközelítésű ellenfelük, és nagyon sok kétes húzást meg tudnak úszni. Persze, hogy nagyon csúnya dolognak látszik a Titan X-re ráengedni 3 hónappal később a 980Ti-t, de ahogy ezt többen írták már, a történelmi precedensből pontosan lehetett tudni, hogy ez fog történni, ráadásul a Fury ütemezése miatt még a dátum is közel egyértelmű volt. Azt pedig továbbra sem értem, hogy ez a húzás miért jelentené azt, hogy a cég a leghűségesebb vásárlóit szarnak nézi, a többi emelkedett hangvételű minősítésről az előző postodban már nem is beszélve.

    Szerintem egyszerűen túlkomplikáljátok ezt a kérdést. A kapitalizmusban mindennek ára van, most éppen 350 dollárba került, hogy valaki a GM200-as GPU tudását 3 hónappal korábban élvezhesse. Tisztességes ez az ár? Szerintem nem. Más szerint meg vagy igen, vagy nem, de leszarja. Akkor meg mi a fenének ez a sátánozás? :F

    "... and with your wicked wishes we will rise again"

Új hozzászólás Aktív témák