Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    Válasz erre: [link]

    Akkor én lassan nyithatok egy baromfi udvart mert én most készülök két ref 780-at leváltani két DC2 780-ra. (134k/db áron)
    De rossz nekem. :(

    Amúgy nem értem miért jössz még mindig a Titan-nal. Azt a VGA-t már szépen vonják ki a forgalomból meg azt ne feledd, hogy amikor a Titan megjelent a te AMD-d még sehol sem volt akkor.
    Így is nagyon nyöszörögve értétek csak utol. Ha már be van szerelve egy gyengén szellőző gépházba a 290x-ed akkor jön az antiboost effekt amitől aztán várhatod a Titan szintet.
    Ne feledd, hogy a legtöbb weboldalon lévő tesztet úgy csinálták, hogy a VGA nem volt beszerelve gépházba hanem kint az asztalon volt. Ha berakja egy házba meg még jön rá a nyári meleg akkor annyi volt a 290-ed. Szvsz pont ezért adták ki nyár után nehogy megfőjenek.
    Szerinted a custom hűtés megment majd? Ugyan már... Az is szépen lassan felmelegíti majd a gépházat aztán szépen meg jön a hangja.
    Én meg fogom berakom a VGA-t ahogyan kell és indítom a gépet. Nem kell mókolnom, garit vesztenem, stb. Élvezem azt amit az NV megalkotott. A szeretet teljes békességet kompromisszumok nélkül.
    Most jelenleg a 290-ed mellett a egyedül Mántli szól semmi más.

Új hozzászólás Aktív témák