Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz HSM #59725 üzenetére

    Az a gond ezekkel a példákkal, hogy ez a tápcsatis mizéria és a kondenzátoros mizéria is az AIB-ok sara igazából. Ha veszek egy ilyen kártyát és elolvad a tápcsati vagy kinyiffan egy cap akkor nem az NV-hez megyek (nem is tudnék), hanem pl. az MSI-hez. Végeredményben ezek a cégek tervezték a kártyát, ők rakták össze ezekkel az alkatrészekkel. Aztán legközelebb nem MSI-t veszek, hanem Asus-t (csak példák). Ez nem az NV-n csapódik le, szóval sztem nem jó példák.

    Az utolsó ilyen dolog ami az NV-n csapódott le (és emlékszem rá) az a 3.5 GB-os GTX 970 volt. Az az NV sara volt, lett belőle pereskedés, az NV fizetett vmit aztán ennyi (btw a Bulldozerrel volt hasonló az AMD oldalán is).

    Karizma: ennek lehet némi szerepe, de sztem túl van gondolva. Az NV-t ismerik sokan, de hogy ki vezeti az sztem egy nagy kérdőjel a legtöbb ember számára és nem is érdekli a vásárlókat. Az viszont tagadhatatlan, hogy az AMD marketingje pocsék régóta és sztem Lisa Su sem a legjobb választás a színpadra de nyilván sok AMD-snek más a véleménye (csak én nem AMD-s szemmel nézem ezeket a bemutatókat).
    Az AMD mindig a kártyák tulajdonságait hangsúlyozza ki, az NV meg azt, hogy mi mindenre jó, mi mindent lehet csinálni a kártyájukkal. Van egyfajta üzenetük. Leegyszerűsítve Huang asszondja (hangsúlyosan), hogy nézd, DLSS3, dupla fps. AMD meg asszondja (hangsúlyosan), hogy chiplet és displayport 2.1 meg 60 teraflops. Melyik vonzóbb? :D

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák