Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Abu85 #36369 üzenetére

    Szerintem sem azért tesznek ki egy CEO-t :) Ezért is volt az első reakcióm az ipari kémkedés mert ez egy millárdos bukás esetén szokott előfordulni, vagy ha kiad valaki egy szabadalmat.
    Aki hozza a miliárdokat az akár Oszama lányával is összebútorozhat az se érdekelne senkit.
    Számomra nagyon meglepő ez a 2020-as Intel megjelenés.Nekem úgy tűnik kihagyják a 7nm-ert és 5ön akarnának startolni. Hogy ez most egy már kész Vega 20 miatt van így vagy más miatt arról lehetne beszélgetni. Az opténnél már kezdem érezni hogy már ők is elhajlanak az NV Gaming elől és inkább az a félpro/ pro van becélozva a nagy mennyiségű adat megmozgatására.
    Az megvan mindenkinek hogy Koduri ott is csinálja ezeket a több évvel előrepromotáló videóit ? :)
    Ja és üzent NVnek is.
    Általánosságban az az érdekes hogy az NV és az AMD is bejelentésre vár AMD már el van temetve NV-nél meg már kb 5 "renderelt" doboz is kint van, egyelőre még nem volt semmilyen bejelentés...
    Mondjuk amennyire nem volt reakció az 1080ra kicsit érthető... szóval a pirosok már elestek :D
    Benéztem az Nv találgatós topicba is érdekes módon a CUDA őrült emelkedéséről egy árva szó sem volt.
    A performance /watt emberek nem írtak tudós értekezést a cuda/performance és a cuda/price-ről sem.
    Kellene egy videót csinálni a cores/cuda változásról bár AMD oldalon elég lenne egy állókép a 4096-al :) meg egy benyugtatózott liftes zenehaggal, aha azt hiszem youtubber is leszek :D
    Elon Musk is nyomja a hülyeségeit: New Onboard Computer AI Chip by Tesla is 10 times faster than NVIDIA.
    De azért Raja MINDIG ott van :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák