Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Abu85 #207 üzenetére

    annyit azért megjegyeznék az xbittel kapcsolatban, hogy bár a hw-szétszedős elemzéseiket nagyon szeretem, olvastam már 1-2 ordítóan nagy marhaságot náluk vga-teszt címén...

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • rocket

    nagyúr

    válasz Abu85 #207 üzenetére

    En is tudom mi lenne a legigazsagosabb, de nem ilyen vilagban elunk, hogy ez a mentalitas elterjedjen.
    Hiaba az AMD jelentetett meg uj VGA-kat, inkabb a NV fele iranyelvet hasznaltak a tesztek tobbsegeben, jatekok, es beallitasok kapcsan.

    Akkor rosszul emlekeztem mert full HD-ben 45% a kulonbseg. (lehet masik teszt volt, az tuti nem europai volt, hanem valami azsia mert kriksz-krakszok voltak a tablazaton betuk helyett )
    DAD-ra is rosszul emlekeztem akkor behuzok neked 1 hit-et a sok miss melle :DDD

    Attol mert nepszeru a WOW a tobbi nem lesz az, es ott is mar lassan tucat szam jonnek a probalkozasok, tehat akkor az AMD 3 MMORPG melle allt es lesznek DX11-esek.
    Az ilyen jatekokat pont ugy lehetett eddig nepszeruve tenni, hogy alacsony igenyeik vannak, es hat 2010Q1-ben a DX11 meg biztos nem az lesz.

    Mafia2 egy DX9-es TWIMTBP cim amit agyon hypeoltak mar eddig is, biztos lesz a jatekban AMD szeretet csomag, aztan Ian McNaughton megint bloggolhat, hogy elsirja a banatat ;)

    Nem tudom, eleg sokat gyengult a Star Wars mint brand az 1-2-3-nak koszonhetoen, engem nem hozott lazba ez a hir az tuti, persze ez nem jelent semmit :)

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák