Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Med1on #246 üzenetére

    "Dirt2 december eleje, AVP január. Elég komoly gameknek néznek ki a Dirt2 konzolos értékelései 90% körül mozognak. Szóval az biztos, hogy nem kell várni márciusig a DirectX 11-re"
    Januarban nem valoszinu megjelenik az uj AVP, a DIRT2-vel meg nagyot kaszalhatna az AMD ha nem december 2. heteben jonne, 2 hettel karacsony elott. (legalabbis a kupon szerint ami a HD58xx kartyakhoz van).

    "Azért írtam azt a Fermiről, mert úgy láttam, hogy nem nem sok fogalmad van a chip képességeiről. Emulált tesszellálással garantáltan nem lehet utolérni a Cypress fix funkciós egységeit, ráadásul még a textúrázók terén is lehetnek kavarások."

    Eleg szelektiven olvasgatod akkor a hozzaszolasokat ha ezt gondolod, azt is leirtam mit fog tenni az NV, hogy ez ne legyen hatrany, el kell csak ernie ne hasznaljak a tesszalaciot.
    Az egyetlen eddig megjelent (Oroszorszagon kivul is, nehogy legyen mibe belekotnod ;) )DX11 Battleforge pl. nem hasznal tesszalaciot hiaba DX11-es jatek, ha november vegeig az NV elinditja a GF100-ra epulo kartyakat (paper launch, very-very soft launch az most lenyegtelen), ez lesz az a jatek ami a tesztekben semmit nem mutat majd a GF100 egyik nagy gyengejebol a hardveres tesszalator hianyabol, mas DX11-es jatek addigra nem lesz, de mar most is van nehany PhxsX cim. (most egyebkent bepotolhatod az ertelmezesi zavarodat, es megkapod a hozzaszolasaim vegeredmenyet amiket kiforgattal, azza, hogy olyan dolgokat kepzeltel bele ami benne se volt.)

    "Értelmezési gondok inkább nálad lehetnek. A HD 5850 nem egyenlő a HD 5750-el."

    Nem kellett ott ertelmezni semmit, elirtam, az meg teged minosit, hogy ertelmezesi gondnak gondolod.

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák