Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz MK VII #24554 üzenetére

    "Hú, de szófosásod van.. Keményen tolod..."

    Bagoly mondja verebnek... :U Itt akkor be is fejeztuk a tarsalgast...
    Azert meg valaszolok, hogy fenyezzelek a tobbiek elott, mivel "kemenyen tolod".

    "Én is 470-et akarok venni mégsem verem a nyálam, hogy mit képzel magáról az AMD..."

    Te "verheted a nyalad", en panaszkodok. Nagy kulonbseg. Evek ota csak ATi/AMD-t veszek.

    "Megvárom míg elfogadható árban lesz ahogy kellett volna jönnie, kussban.. Nem rinyálok.."

    Gratulalok! Mas egyeb? Ez egy forum, ahol temakat vitatnak meg. Nem a boltba mentem ezt elmondani.
    Akkor maradhattal volna "kussban" amikor nekem valaszoltal. Es most nem kellene nekem "rinyalnod".

    "Nem tépem a számat és nem gyűjtöm a hsz-eket, hogy addig se unatkozzak..."

    A szadat azzal "teped", hogy itt probalsz kioktatni a nyilvanvalorol. Gyujtom a hsz-ket :D Ezen meg csak nevetni tudok :D Mr. Ph addikt, fiatalabb vagy a forumon, de megis tobb hsz-d van, szoval nem nyert :D Munka kozben harom monitorn van idom irkalni es monitorozni is egy idoben. Tudod multitasking, ezert fizetnek meg jol.

    "Másra már nem tudok gondolni veled kapcsolatban, hogy azért szófosol ennyit, hogy pörögjenek a hsz-eid.."

    Masra mar nem tudok, gondolni, hogy "unalmadban" allsz le egyertelmu dolgorol vitazni. Ezenkivul ez a "porog" es "szofosas" mar kezd unalmas lenni. Nem a kocsmaban vagy. Cenzurazhatnad magad, mivel kezd szemelyeskedesbe athajlani a stilusod.

    "Leírtad a véleményed több hozzászóláson keresztül ugyan azt.."

    Direkt, mert ugy latszik nem fogtad fel korabban. Ertelmes ember nyugtazza es halad tovabb. Ezt is azert irom, hogy okuljal belole.

    "Nem hiszem, hogy itt ez már érdekel valakit.. "

    LOL, egy ______ meg is csak a akadt :DDD

    "Szemléld csendesen a piacot és vásárolj amikor számodra megéri.."

    Hmm, most mar ki is oktatsz. Nem engedsz meg egy kicsit sokat magadnak, hallod-e?

    "Qrva unalmas vagy már."
    Hat hallod, ezen jot rohogtem. Tenyleg befejeztuk a beszelgetest mert kezdesz szanalmas lenni es nincs kedvem megalazni.

    Ennel mar csak az a rohejesebb, ami az alairasodban van. Engedd meg, hogy idezzek:

    "A probléma ezekkel az emberekkel, hogy annyira hülyék, hogy fogalmuk sincs róla, hogy mennyire hülyék!" (John Cleese)

    Latom meg nem sikerult rajonni a lenyegere :D Nezned kene meg egy kis Monty Python-t ;)

    Ui: Legalabb tetted volna off-ba, hogy ne hsz-t gyujtsel (remlik?). A valasszal ne is faradj (hsz gyujtes #2), mivel nem olvasom el. Hiszen olyan okos vagy, hogy ugy se fognam fel.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák