Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz arabus #7297 üzenetére

    Nalam az elmult par hetben mar tobbszor is volt olyan, hogy a biosbol egy ket beallitas "atvaltozott" fixrol autora.
    Vagy epp alapertelmezettre stb

    Vagy pl amikor epp ugy dontok mint ahogy hulye fejjel Pentek este dontottem...
    Picit atakartam varialni a curve optimisert, volt egy otletem es azt megneztem mukodik-e illetve jobb-e mint a 10000% ig mukodo verziom.
    Nem nyert az otlet, majd visszaallitottam oda ahol kb mar masfel hete hibatlanul mukodott es anno legeloszor is azzal ment heteket gond nelkul, de mar a biosbol restart utan nem volt kep, majd ki/bekapcs indul a windows, betolt feketekeperenyo.
    Manual reset, windowsn betolt, restart magatol.
    Ujra beallitottam mindent, tovabbra is sz@r volt, okes akkor mindent lejjebb veszek, tutira mennie kell, windows betolt restart magatol...
    Majd ujra beallitom megint azt amivel tudom, hogy jo volt az eredeti verziom, es azota megint minden tokeletes... :W
    Az ilyenektol azert en agyverzest tudok kapni. :K

    Mondanam, hogy ok beta bios ez van, de nincs is mas Zen3-hoz csak szaros beta, egyik szarabb mint a masik :W
    Szoval azt kell hasznalni ami kevesbe kurv@ sz@r, de arra meg kell nezni mint egy idozitett bombara, barmikor osszefossa magat... :W

    ...

Új hozzászólás Aktív témák