Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foxmulder89

    senior tag

    válasz wwenigma #31682 üzenetére

    Szimplán elment a kép, mintha resetet nyomtam volna neki. Azóta sok mindent teszteltem, ram időzítéseket is és az sokáig tartott, szóval nem tudom volt e WHEA. Azt viszont tudom hogy nálam core3 a leggyengébb, az "csak" -10et bír.
    Y Cruncher N64-el egyszerre csak egy magot állítva (többi 0-ra) a következő értékekek voltak stabilak: -28 -28 -30 -30 -30 -28 -30 -30. Ezen felül van rajta fix -25mv offset, azzal még nem clock stretch-el. Kb 3 órát futtattam magonként.
    Viszont ha ezt mind beállítom egyszerre akkor rögtön hibázik, kivéve ha core3 -10 -30 helyett (de ha csak az van állítva akkor meg nem gond neki a -30?!).
    P95 small fft így stabilan fut már majd 10 órája - semmi whea. HWinfo egyébként közel azonos VID feszültséget mutat minden magra, pedig így core3-nak többnek kellene lennie majdnem 0.1v-al, nem? Tudtommal 1 CO érték 3-5mV feszültséget jelent, órajeltől függően.

    [ Szerkesztve ]

    A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

Új hozzászólás Aktív témák