Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz hackeeeee #5418 üzenetére

    Úgy látszik, nem az igazi még az offset működése. 1 szálon már picit eldobott viszont nagyobb terhelésnél határozottan jobban szereti az alacsonyabb feszt ! Én is ezt preferálnám, nem az 1 szálas max. boostot, mer az úgy sem igazán életszerü. Mint ahogy a full Cinebench sem, de arra tippelnék ezekből, hogy játékok alatt látható plusz órajeled van és az az 5 fok csökkenés azzal, együtt hogy picit még magasabban is jár a proci (tippre) már egészen szép előrelépés. Igazábol ez az út az, ahogy én képes voltam az alap teljesítmény fölé menni, de az a legszebb, hogy úgy tudsz picit reszelni rajta, hogy minden téren előbbre jutsz ! Egy kicsit lelkesebb boost órajelek, kissebb fogyi és alacsonyabb hőfok.
    Zen2 is neccesen indult anno ezen a téren. Pont ilyesmik voltak, hogy neg. offsetre eldobott a boostbol, sőt az elején ugye eszük ágába sem volt rendesen boostolgatni. Volt is nem kevés panasz, hogy még a közelébe sem látják az órajelet a dobozon szereplő értékeknek. Ahogy látom, most azért nincsenek ekkora gondok, de sztem. fog ez még javulni, ha túl lesznek a komolyabb problémák megoldásán.

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák